+420 773 087 804 (PO-PÁ 8:00-18:00)

GEFU Karafa na vodu CASCADA 1000 ml

GEFU Karafa na vodu CASCADA 1000 ml - 1
Dostupnost: na objednávku 7 dní
Cena produktu
995 Kč
bez DPH 822 Kč
Koupit 1 ksrightto-cart
+
-

Geniální a inovativní, takové je uzavírání karafy Cascada. Velká kulička z nerezové oceli umístěná v horním nástavci karafy, poslouží přesně ve chvíli, kdy chcete nalít vodu z karafy do sklenice. Jednoduše naklánějte karafu do strany a při zcela vodorovné poloze se kulička pomalu začnete oddalovat od otvoru v karafě, až z ní začne vytékat voda. Dokonalé dávkování bez louhovaných přísad typu citron, máta, ovoce, atd. Tento mechanizmus zcela zabrání bylinkám, ovoci a kostkám ledu, v putování do sklenice.

Karafa na vodu CASCADA 1000 ml se vejde do dveří každé lenice, díky tomu si vychutnáte váš drink pěkně vychlazený. Protiskluzová silikonová manžeta zajistí, že vám karafa nevyklouzne z ruky.

  • Rozměr produktu: šířka 9 cm, výška 30,7 cm
  • Rozměr skleněné nádoby: průměr 9 cm, výška 27,2 cm
  • Materiál: kvalitní nerezová ocel, plast, borosilikátové sklo
  • Objem: 1000 ml
  • Handmade glass – ručně foukané sklo
  • Protiskluzová silikonová manžeta
  • Výtok z karafy v rozsahu 360°
  • Teplovzdorné
  • Vhodné do myčky nádobí

Produkt se skládá ze 4 částí: skleněná karafa s manžetou, nerezový vršek s těsněním, plastová vložka s držákem, nerezová koule

NÁVOD K POUŽITÍ:

Oddělte nerezový vršek od skleněné karafy. Vložte ingredience do karafy a zalijte vodou podle potřeby. Spojte vršek s karafou.

Nerezová kulička se vždy při postavení karafy na rovnou plochu, vrací do původní polohy a „zašpuntuje“ karafu. Díky tomu chrání váš drink před vniknutím nežádoucího a zvědavého hmyzu do karafy.

NÁVOD K ČIŠTĚNÍ:

Vyjměte nerezový vršek z karafy. Plastovou vložku s kuličkou oddělíte od nerezového vršku pomocí 2 protilehlých pojistek na spodní straně. Následně opatrněte vytáhněte kuličku z plastového držáku. Složení do původního stavu proveďte opačným způsobem.

Pro pohodlné čištění doporučujeme zakoupit Sada čistících houbiček

GEFU poskytuje svým zákazníkům 20letou záruku na vybrané exkluzivní produkty s označením „Q-20“
„Nejlepší materiál, perfektní zpracování a důsledná kontrola kvality zajišťují, že naše kuchyňské nářadí je odolné a má dlouhou životnost.

Hodnocení produktu

Vložit hodnocení

1
2
3
4
5

Hodnocení uživatelů

Zatím nejsou vložena žádná hodnocení. Můžete být první, kdo tento produkt ohodnotí, tak směle do toho :-)

Máte dotaz? Potřebujete poradit?

Tyto webové stránky používají cookies a měřící analytické nástroje. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Ochrana osobních údajů.