+420 773 087 804 (PO-PÁ 8:00-18:00)

Brčkoo Skleněné brčko 24 cm, Ø 0,8 cm

Brčkoo Skleněné brčko 24 cm, Ø 0,8 cm - 1
Skleněná brčka jsou vyrobena z odolného borosilikátového skla v české sklárně. Výhoda je, že jsou průhledná - vidíte, co pijete a lépe odstraníte usazeniny.
Dostupnost: skladem
Cena produktu
103 Kč
bez DPH 85 Kč
Koupit 1 ksrightto-cart
+
-

Skleněná brčka jsou vyrobena z odolného borosilikátového skla v české sklárně. Výhodou je, že jsou průhledná – vidíte, co pijete a následně při čištění i lépe odstraníte případné usazeniny. Brčka byla testována Státním zdravotním ústavem pro jejich zdravotní nezávadnost.

Brčko je skvělá věc. Dobře se z něj pije, drinky s ním chutnají lépe. Jenže životnost plastového brčka je minimální a ihned se stává odpadem. Brčka jsou dokonce třetím největším zničišťovatelem moří a oceánů. Proto je nejlepší mít svá brčka a nosit si je všude s sebou. A nebojte, skleněná brčka jsou z odolného borosilikátového skla, vydrží více, než se na první pohled může zdát.

Výrobek není hračka, nevhodné pro děti do 4 let. Pokud je výrobek používán dětmi do 12 let, doporučujeme dozor rodičů. Výrobek doporučujeme nekousat.

Před prvním použitím je vhodné výrobek umýt teplou vodou. Nedoporučujeme mytí pomocí abrazivních prostředků, zamezí se tím tak poškrábání výrobku. Výrobek lze mýt v myčce nádobí. Pro dokonalé umytí doporučujeme mýt výrobek zevnitř jemným tenkým kartáčkem.

Materiál: borosilikátové sklo
Rozměry: délka 24 cm, průměr 0,8 mm (vnější)
Země původu: Česká republika

Hodnocení produktu

Vložit hodnocení

1
2
3
4
5

Hodnocení uživatelů

Zatím nejsou vložena žádná hodnocení. Můžete být první, kdo tento produkt ohodnotí, tak směle do toho :-)

Máte dotaz? Potřebujete poradit?

Tyto webové stránky používají cookies a měřící analytické nástroje. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Ochrana osobních údajů.