+420 773 087 804 (PO-PÁ 8:00-18:00)

Jak zrealizovat nápad

26.10.2017

V tomto krátkém článku vám sdělíme možnosti, jak nastartovat své podnikání. Možná si říkáte, že potřebujete nejdříve vydělat miliony, abyste si mohli nějaké podnikání založit a provozovat ho úspěšně. Není to však pravda, protože začít podnikat můžete i s malým kapitálem. Stačí k tomu i jen pár tisíc, abyste mohli začít vařit nejlepší kávu ve městě nebo péct voňavoučké pečivo bez lepku a bez přídaného cukru, a nebo produkovat zdravé přírodní dobroty tak, jako to děláme my. Začátky jsou vždycky těžké a ne vždy se v nich všechno povede tak, jak si přejeme.

Měli jsme od začátku silnou vizi toho, jak chceme, aby naše značka vypadala. Pomalu jsme celou mozaiku skládali dohromady. Zkušenost, ať už dobrá nebo špatná nás vždy posunula o něco dopředu. Jedním z dobrých příkladů je doba, kdy jsme skladovali mák v pokojové teplotě, ležel v ní delší dobu, následně jsme vyrobili makovou dávku tyčinek a zjistili, že je to nějaké hořké, a že by to ani Pinďa nežral. Celá dávka putovala do koše a my měly jen slzy pro pláč.

Nevzdávejte se! Pokud něco chcete zrealizovat, tak si za tím jděte. Vidíme kolem sebe příběhy lidí, jak vytrvali a rozjeli své vlastní podnikání. Stačí si jen prosekávat cestu hustým lesem v podobě úřadů, vyhlášek a dalších předpisů a vaše touha vás zavede přesně tam, kam chcete. My sami na sobě vidíme pokrok, a i když nám některé věci trvají velmi dlouho (prokrastinace je všude), tak jsme do toho zapálení a stále pokračujeme vpřed.

Mějte se krásně a pamatujte, začíná to nápadem, pokračuje realizací a „končí“ produktem 🙂

S pozdravem
Lukáš, Cvičinka

Máte dotaz? Potřebujete poradit?

Tyto webové stránky používají cookies a měřící analytické nástroje. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Ochrana osobních údajů.