+420 773 087 804 (PO-PÁ 8:00-18:00)

QUINTON Dermo kožní sprej

QUINTON Dermo kožní sprej - 1
Dostupnost: na objednávku 7 dní
Cena produktu
390 Kč
bez DPH 322 Kč
Koupit 1 ksrightto-cart
+
-

Kožní sprej Quinton Dermo je vyroben z mořské vody z planktonových oblastí. Mořská voda jako účinná látka udržuje pokožku správně hydratovanou a významně zlepšuje její biomechanické vlastnosti. Když se nanese na pokožku, pomáhá udržet hydrominerální homeostázu. Vyrážky a ekzémy, spálení po opalování, po odločivání, zde všude může být sprej s Quinton Dermo nápomocný.

Pokožka, tato extrémně citlivá bariéra mezi vnitřním a vnějším prostředím, je tou částí lidského organismu, která je nejvíce vystavena přímým útokům z vnějšího prostředí. Každá změna jejích vlastností v sobě skrývá riziko ztráty vztahové a interpretativní kapacity, což může vést k závažným metabolickým poruchám. K chemické kontaminaci přibyla v poslední době také elektromagnetická kontaminace, přičemž obě vytvářejí neviditelné bariéry, které mohou často změnit interpretační schopnosti pokožky, která slouží jako hlavní zásobárna vody.

Kůže je metabolicky aktivní orgán a voda je naprosto nezbytná pro zachování její pružnosti a důležité bariérové funkce. Pokožka zůstává vlhká díky vodě, která pochází z nejhlubších vrstev pokožky (Transepidermální vody) a vody z potních žláz. Různé faktory mohou vést ke zvýšení ztrát transpidermální vody, jako je nepoužívání hydratačních krémů nebo jiných látek, které zadržují vodu, příliš suchý vzduch, nebo poškozená funkce kožní bariéry. Pokud jsou ztráty vyšší než 10%, kůže vysychá, stává se křehčí, hrubá, matná a náchylnější k různým kožním onemocněním, ekzémům, vyrážkám atd. Nedostatek vody také způsobuje výraznější vrásky.

V souladu s tím farmaceutické laboratoře Quinton doporučují používat na kůži, a to zejména v létě, hydratační kožní sprej Quinton Dermo. Je vhodný pro všechny typy kůže. Za studena mikrofiltrovaná mořská plazma – silný kožní kondicionér, který pomáhá udržovat pleť ve zdravé kondici.

Složení: Přírodní mořská voda: 90 ml, voda: 60 ml

Balení: Sprej: 150 ml

Aplikace: Kožní sprej Quinton dermo aplikujte dvakrát až šestkrát denně na postiženou oblasti – pokaždé nejméně čtyři stříknutí.

Použití: Sprej lze používat v jakékoliv poloze. Stlačený plyn se nedostane do kontaktu s roztokem. Jeho anatomický difuzér umožňuje odpovídající ošetření jakéhokoliv poškozeného místa na pokožce.

  1. Nasaďte koncovku na lahvičku se sprejem
  2. Umístěte koncovku do vzdálenosti 10 cm od postižené oblasti
  3. Stiskněte koncovku a začněte s čištěním

Kožní sprej Quinton Dermo lze používat pro každodenní hygienu pokožky.

Doporučuje se pro všechny kožní problémy, které potřebují přírodní, vyváženou hydrataci: po opalování, jako podklad pro make-up,  po odstraněnímake-upu, jako denní hygiena pokožky před použitím jiných kosmetických přípravků a také jako pleťová voda. Krásná a zdravá pokožka, potřebuje přírodní a pravidelnou péči.

Další produkty značky Quinton:

QUINTON Isotonic ampule

QUINTON Hypertonic ampule

QUINTON Nosní hygiena Isotonic

QUINTON Nosní hygiena Hypertonic

Hodnocení produktu

Vložit hodnocení

1
2
3
4
5

Hodnocení uživatelů

Zatím nejsou vložena žádná hodnocení. Můžete být první, kdo tento produkt ohodnotí, tak směle do toho :-)

Máte dotaz? Potřebujete poradit?

Tyto webové stránky používají cookies a měřící analytické nástroje. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Ochrana osobních údajů.