+420 773 087 804 (PO-PÁ 8:00-18:00)

Kikkerland Dřevěná miska bumerang na ovo-zel

Kikkerland Dřevěná miska bumerang na ovo-zel - 1
Dostupnost: skladem
Cena produktu
350 Kč
bez DPH 289 Kč
Koupit 1 ksrightto-cart
+
-

Znáte klasický problém v kuchyni, kdy řešíte každý centimetr místa? Třeba miska na ovoce či zeleninu, jednou je plná a pak několik dní prázdná. Co takhle vyřešit tento problém jednou provždy? Pomocí rozkládací misky ve tvaru bumerangu to bude hračka. V případě potřeby jí rozložíte a naplníte ovocem či zeleninou. Až bude prázdná, tak jí složíte a dáte bokem. Své využití může najít i při oslavách nebo grilování, kdy do ní lze vložit pečivo, chleba a další potraviny, které vás napadnou. Velmi vzdušný design zajistí, že se vám v míse nezkazí vůbec nic.

Dřevěná miska bumerang najde svoje uplatnění také při výletech, dovolených nebo rodinných sešlostech. Můžete s ní zkusit hodit jako s bumerangem, každopádně nejlépe poslouží jako spolehlivý pomocník na stole a v kuchyni.

  • Materiál: bukové dřevo
  • Rozměry: 34,8 x 4,7 x 5,5 cm
  • Průměr misky: 34,8 cm
  • Celkem 5 lopatek (lze nastavit podle potřeby)

Hodnocení produktu

Vložit hodnocení

1
2
3
4
5

Hodnocení uživatelů

Zatím nejsou vložena žádná hodnocení. Můžete být první, kdo tento produkt ohodnotí, tak směle do toho :-)

Máte dotaz? Potřebujete poradit?

Tyto webové stránky používají cookies a měřící analytické nástroje. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Ochrana osobních údajů.