+420 773 087 804
info@cvicinka.cz

Jedinečná chuť

Cvičinky chutnají všem, proto nadále rozšiřujeme náš sortiment.

Čisté suroviny

Naše produkty obsahují čisté a kvalitní suroviny bez chemie.

Dávka energie

Cvičinka je složena z energeticky vydatných zdrojů, které dodají sílu.

Unikátní design

Máme unikátní a jedinečný design, kterým se odlišujeme od konkurence.

Týmová práce

Energie je síla, která hýbe světem a v týmu se tato energie násobí.

Plány a vize

Pracujeme na zvýšení efektivity, abychom byli maximálně produktivní.

PŘEŘEKNUTÍ SE JAKO NÁPAD

Bylo jaro a psalo se jedno teplé dubnové odpoledne. Do té doby jsme s Davidem a dalšími lidmi chodili pravidelně několikrát týdně cvičit na venkovní workoutové hřiště. Tentokrát jsme šli pouze ve dvou. Trénink probíhal jako každý jiný, povídali jsme si o různých tématech, cvičili a dnes přišla řeč na zdravé tyčinky běžně dostupné a prodávané v obchodech.

Navzájem jsme si sdělovaly své postřehy a dojmy, které z nabídky na trhu máme a zároveň jsme celou debatu prokládali vysvětlováním workoutových cviků (cviky s vlastní váhou těla). Najednou jsem měl potřebu odpovědět ve stejný čas na obě témata zároveň, a co se mělo stát, stalo se. Přeřekl jsem se. Namísto slova „tyčinky“ jsem v zápalu debaty v hlavě spojil slovo „cviky“ a „tyčinky“ a řekl „cvičinky“. Jeden se přeřekům směje, zatímco druhý je pozorný a nenechá uplavat potenciální nápad či myšlenku. Chvíli na to jsem Davidovi řekl, že je to skvělý název. Dohodli jsme se tedy, že celou myšlenku převedeme do reality a začneme tvořit.

Uběhlo několik dní, než jsme se dohodlo a pustili se do výroby první várky tyčinek. Kupodivu slavily celkem velký úspěch u našich kamarádů a známých. Měly hodně nedostatků, konzistence, obal, každopádně chuť byla unikátní a to, že je tvoříme vlastníma rukama je třešnička na dortu. Byl to dobrý důvod pokračovat dále. Začátky byly … však to znáte. Ano, byly těžké a velkou roli v nich hrála a stále hraje vytrvalost a chuť pokračovat dále přes překážky. Na cestě nás potkalo sypké těsto, nevyhovující poměry surovin, tyčinky tvrdé jako kámen, ruční tisk etiket, boje se sešívačkou, atd., atd. Uff. Zvládli jsme to 🙂

idea

Jaké jsou naše hodnoty?

100% Complete
83% Complete
100% Complete
71% Complete
100% Complete

Stále pokračujeme 🙂

Dnes tvoříme produkty, za které se vůbec nemusíme stydět. Baví nás sledovat naše pokroky, které jsme za celou tu dobu udělali. Baví nás vidět lidi, jak jim Cvičinky chutnají a říkají o nich dalším lidem. Baví nás, když nám říkají „Vaše tyčinky jsou nejlepší“. Baví nás to. Učíme se z každé chyby (a že jich není málo 😀 ) Máme svou cestu, tvoříme unikátní produkty a děkujeme každému za jakoukoli formu podpory a za přízeň. Spokojený zákazník, kterému chutná  je u nás na prvním místě.

V dnešní době je jednoduché vyrábět vše strojově, je to nákladově levnější a zisk na tom je několikanásobný. S takovým přístupem jdeme sami proti sobě, po boku svojí lenosti. Ruční výroba díky tomuto přístupu upadá do závratných hlubin. Teď nemluvíme pouze o ruční výrobě potravin, nýbrž o ruční výrobě čehokoliv.

Dokážete ocenit ruční práci? Najít sami v sobě pravý důvod, proč danou věc kupujete? Je to levné? Výhodné? … Co takhle … Chci ocenit práci člověka a podpořit ho? Ten člověk si s tím dal práci, dal tomu energii, čas, lásku, proč to nekoupit? Ruční práce má neuvěřitelnou hodnotu. Málokdo si tuto skutečnost uvědomuje. Podporujme a kupujme produkty, které vytvořili lidé „holýma rukama“. Budeme šťastnější my, budou šťastnější lidé a uvidíme šťastný svět.

Síly spoustu v každém soustu.

Vaše Cvičinka
S pozdravem David a Lukáš