+420 773 087 804
info@cvicinka.cz
 • 32 54 

  CVIČINKA – fíková

  Líbí se vám, jak sušené fíky při konzumaci pukají v ústech? Nešetřili jsme s nimi a v kombinaci s proteinem je fíková varianta výbornou svačinou, či obědem. Fíků si lidé vážili již v dávných dobách, díky jejich blahodárným účinkům na zdraví. Pečujte o své zdraví i Vy!

 • 32 54 

  CVIČINKA – kokosová

  Milovníci exotiky a kokosu pozor! Propracovaná chuť vám ušetří náklady na dovolenou v Karibiku, osvěží teď a tady a díky proteinu perfektně zasytí. Sběr kokosů z palem je dřina, bez dřiny však nejsou výsledky. Ochutnejte jednu z našich favoritek!

 • 32 54 

  CVIČINKA – arašídová

  Nemusíte loupat buráky a spálit mixér, abyste si vychutnali tu skvělou chuť. Téměř třetina tyčinky jsou totiž arašídy! Málem jsme je museli při ruční výrobě loupat, každopádně jsme se tomu nakonec vyhnuli. Dopřejte si je formou rychlé svačinky, či oběda!

 • 32 54 

  CVIČINKA – konopná

  Zbystřete smysly! Ano, čtete správně a nezdá se vám to. Ochutnejte jedinečnou tyčinku s konopnou příchutí, ve které najdete loupaná konopná semínka, samozřejmě, jak jinak, než bez THC, že? Neváhejte a dopřejte si svojí dávku pro pevné zdraví!

 • 32 54 

  CVIČINKA – kakaová

  Máte rádi chuť kvalitní čokolády? Ochutnejte lahodnou kakaovou příchuť, ve které najdete BIO prášek z nepražených kakaových bobů, který jsme přidali v takovém množství, aby vznikla jemná čokoládová chuť. Chuťové buňky budou v sedmém nebi!

 • 32 54 

  CVIČINKA – maková

  Zbožňujete mák a musíte ho mít všude, kde to jen jde? Dopřávejte si ho pravidelně, mák je totiž bohatým zdrojem vápníku a tyčinkou ho lze doplnit snadno a rychle. Ujíždíme si na máku, a proto s ním ani trochu nešetříme. Jedinečná vůně, přesvědčte se sami!

 • 32 54 

  CVIČINKA – ořechová

  Směs tří druhů ořechů bohatých na zdravé tuky je tím správným palivem. Oceníte zejména na cestách, ořechy jsou totiž dlouhodobým zdrojem energie. Dali jsme do ní více ořechů, než dokáže veverka nasbírat za celý svůj život. Bude vám chutnat!